Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 1 maja 2025 20:25
Reklama

Przytulam, bo lubię - pokaz filmowy i konkurs plastyczny

Kino Światowid zaprasza do udziału w elbląskiej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego. Przytulam bo lubię, inspirowanego nowym serialem animowanym dla dzieci. Wydarzenie odbywać się będzie w kilkudziesięciu miastach w Polsce i ma na celu uczenie dzieci oraz ich bliskich uważności na małe gesty i słowa, niezbędne w tworzeniu i utrzymywaniu dobrych relacji.
Przytulam, bo lubię - pokaz filmowy i konkurs plastyczny

Autor: nadesłane

Konkurs plastyczny Przytulam, bo lubię skierowany jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zadaniem uczestników jest wykonanie kreatywnej pracy plastycznej, obrazującej stwierdzenie:„Przytulam, bo lubię”. Technika i forma realizacji zadania są dowolne – liczy się pomysłowość i jakość wykonania. Prace należy dostarczyć do kasy lub biura Kina Światowid do 10 maja 2017 roku. Laureaci zostaną wyłonieni przez komisję konkursową, a autorzy prac, które zostaną uznane za najciekawsze, otrzymają nagrody rzeczowe.

Inspiracją dla konkursu Przytulam, bo lubię jest premiera najnowszego polskiego serialu animowanego Przytul mnie, kierowanego do dzieci w wieku 4-6 lat. To podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący wyjątkową relację między Tatą Misiem a Małym Misiem, zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki Proszę mnie przytulić Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak.

- Myślę, że najważniejszym tematem jaki poruszamy w serialu jest to, że bez względu na wszystkie głupoty i przeciwności losu, które mogą się nam przydarzyć, miłość sprawia, że znów się uśmiechamy – mówi Bartosz Wierzbięta, scenarzysta serialu.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w sobotę,13 maja 2017 roku w Kinie Światowid. Wydarzeniu towarzyszyć będzie pokaz wybranych odcinków serialu Przytul mnie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Więcej informacji na temat projektu Przytulam, bo lubię można znaleźć na stronie serialu.

O serialu pt. Przytul mnie
reż. Mateusz Jarmulski, Polska 2017

Bohaterami są Tata Miś i Mały Miś, którzy przeżywają wiele zabawnych przygód. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi.

Autorem scenariusz jest Bartosz Wierzbięta - twórca kultowych dialogów do polskich wersji językowych takich animacji, jak Shrek,Madagaskar czy Sing.

Regulamin konkursu plastycznego Przytulam, bo lubię na www.kino.swiatowid.elblag.pl

 

 

 

autor: Karolina Śluz CSE Światowid


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AleksanderTreść komentarza: Dlaczego zdjęcia nie mają podanego autorstwa? Moje też tam są.Data dodania komentarza: 8.03.2025, 11:06Źródło komentarza: Elbląg lata 70' 80 ' 90 ' (sprawdź czy rozpoznasz co jest na zdjęciu)Autor komentarza: Lomasz TisTreść komentarza: Trochę szkoda że nie dostaniemy prezydenta Polski który walczyłby o większe dopłaty to podażu a nie popytuData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:11Źródło komentarza: Magdalena Biejat: Rynek kredytowy to nie Dziki Zachód [WIDEO]Autor komentarza: roztTreść komentarza: Jewropejskie standardy...Data dodania komentarza: 21.01.2025, 20:30Źródło komentarza: 27 stycznia 1832 - masakra w FiszewieAutor komentarza: Don Zalesko (YTchanel.)Treść komentarza: Będzie wsparcie publikiData dodania komentarza: 2.12.2024, 15:42Źródło komentarza: Tauron Puchar Polski kobiet po raz pierwszy w Elblągu [WIDEO]Autor komentarza: lolTreść komentarza: xdddddddData dodania komentarza: 22.10.2024, 22:24Źródło komentarza: Pomimo wszystkiego, szukajmy w ludziach dobra...Autor komentarza: śmiech na saliTreść komentarza: niezła melina... koleś zagadał, a baba co? "to ja idę sobie zupę ugotować", widać że się znali i chlali, był tam równo 1000zł? a może 990zł albo 1100zł? a może tylko 200zł? 100zł wydali i 100zł zostało? chłop chwalił się garnkiem "złota" i go przewalili, "Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców" aha poszukiwali sąsiadów... dziwne że nie umorzyli z powodu nie wykrycia sprawców XDData dodania komentarza: 10.09.2024, 02:44Źródło komentarza: Ukradli garnek bilonu
Reklama