Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 25 marca 2026 12:04
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Braniewo. Policjanci odzyskali skradziony samochód

W niespełna trzy godziny po zgłoszeniu kradzieży samochodu policjanci odnaleźli auto. Okazało się, że mieszkaniec gm. Młynary ukradł go, ponieważ nie miał czym dojechać do domu. Teraz za krótkotrwałe użycie pojazdu grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
Braniewo. Policjanci odzyskali skradziony samochód

Autor: KMP w Elblągu

Zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Audi policjanci otrzymali w poniedziałek, 3 kwietnia przed godz. 5.00. Pokrzywdzony braniewianin zgłosił, że dzień wcześniej pozostawił samochód na osiedlowym parkingu przy ulicy 700-lecia, a rano gdy chciał jechać nim do pracy auta już nie było.

Oficer dyżurny od razu zlecił kontrole policyjnym patrolom oraz poinformował sąsiednie jednostki o fakcie kradzieży. Podjęte czynności bardzo szybko przyniosły efekt. Niespełna w trzy godziny po zgłoszeniu samochód został odnaleziony przez funkcjonariuszy z Pasłęka na terenie gm. Młynary. Stał porzucony na mało uczęszczanej leśnej drodze.

Do funkcjonariuszy z Pasłęka dołączyli kryminalni z Braniewa. Policjanci użyli psa tropiącego, który podjął ślad i doprowadził do budynków mieszkalnych. Policyjne rozpoznanie osobowe połączone z kategorią popełnionego przestępstwa doprowadziły do zatrzymania sprawcy, 25-letniego mieszkańca gm. Młynary. Młody mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Przyznał się do kradzieży i porzucenia samochodu. Tłumaczył się, że nie miał czym wrócić z Braniewa do domu. Teraz odpowie za krótkotrwałe użycie samochodu, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: KPP Braniewo 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: europolitanTreść komentarza: W Warszawie też widziałem ten książkomat. Aż się zdziwiłem, że takie coś jest.Data dodania komentarza: 1.10.2025, 23:31Źródło komentarza: W Elblągu pojawił się nowy książkomat [WIDEO]Autor komentarza: MMTreść komentarza: To jest dla życia miasta bardzo ważna inwestycja.Data dodania komentarza: 29.09.2025, 15:08Źródło komentarza: Elbląg może pochwalić się nowoczesną oczyszczalnią ściekówAutor komentarza: obserwatorTreść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego ŚwiatowidaAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: SuperData dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie”Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu.Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadami
Reklama