Funkcjonariusze służb podległych MSWiA oddają krew od lat. Z własnej inicjatywy pomagają chorym i potrzebującym. W każdej ze służb działają kluby honorowych dawców krwi. Przy Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu „SpoKREWnieni służbą" zebrali w ubiegłym roku 25 litrów krwi. 21 marca br. organizują kolejną akcję. Zapraszamy wszystkich do włączania się w inicjatywę.
"SpoKREWnieni służbą" - to hasło zorganizowanej przez służby mundurowe zbiórki krwi. - Podejmujemy akcję zbiórki krwi na rzecz tych, którzy potrzebują pomocy. W ubiegłym roku zebraliśmy 25 litrów. Ta akcja jest dostępna dla wszystkich. Krwi nie da się uzyskać sztucznie. Jedyną jej fabryką jest ludzki organizm. Zachęcamy do udziału. – mówi sierż. szt. Jacek Grzebyk, organizator zbiórki.
Akcja odbędzie się 21 marca br., w godzinach 8-12, w auli Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, przy al. Tysiąclecia 3.
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

![Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO] Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-elblag-zatanczyl-po-polsku-folklor-wrocil-na-parkiet-i-poruszyl-publicznosc-foto-1768747038.jpg)


![Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO] Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-przed-nami-piata-edycja-ultra-wysoczyzny-rozmowa-wideo-1769077370.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze