Policjanci pionu kryminalnego, rozpracowując środowisko zajmujące się przestępczością narkotykową ustalili, że na terenie Braniewa 18-latek rozprowadza marihuanę. Po dokładnym zweryfikowaniu uzyskanych informacji funkcjonariusze przystąpili do zatrzymania podejrzanego. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.
Z ustaleń kryminalnych wynika, że 18-latek nie tylko udzielał narkotyki, ale również namawiał małoletnią do ich zażycia. W chwili przesłuchania podejrzany nie kwestionował swojej winy. 18-latek usłyszał dwa zarzuty, teraz grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
Autor: st. sierż. J. Sorkowicz
                                                            
                


![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-galeria-zdjec-1761472668.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-konferencja-prezydenta-elblaga-i-wicewojewody-wideo-1761472648.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze