Rozpoczął się remont chodnika i parkingu przy ul. Dworcowej (odcinek między ul. Bohaterów Westerplatte i przejazdem kolejowym). Inwestorem jest Zarząd Dróg Powiatowych, a wykonawcą firma Domlux. Inwestycja wspierana jest przez Urząd Miejski w Pasłęku - udział miasta w zadaniu wynosi 70 tysięcy złotych i jest to prawie połowa kosztów.
Źródło: www.glospasleka.pl

![Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO] Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-elblag-zatanczyl-po-polsku-folklor-wrocil-na-parkiet-i-poruszyl-publicznosc-foto-1768747038.jpg)


![Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO] Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-przed-nami-piata-edycja-ultra-wysoczyzny-rozmowa-wideo-1769077370.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze