Uczestnicy Onko Tour wyruszyli szlakiem Green Velo z Elbląga do Suwałk.
Onkotwardziele w trasie
Pięć osób, którym udało się wygrać walkę z rakiem ruszyło na rowerach w ponad 400 kilometrową trasę. W ten sposób chcą udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych i warto spełniać swoje marzenia.
- 01.08.2016 13:19 (aktualizacja 18.08.2023 15:36)
Reklama
![Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO] Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-elblag-zatanczyl-po-polsku-folklor-wrocil-na-parkiet-i-poruszyl-publicznosc-foto-1768747038.jpg)


![Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO] Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-przed-nami-piata-edycja-ultra-wysoczyzny-rozmowa-wideo-1769077370.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze