Oscar dla Emily!

  • 27.05.2019, 10:40
  • Truso.tv - zawsze tam gdzie Ty
Oscar dla Emily! Fot. nadesłane
Teatr Sewruka oraz Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zapraszają na majową odsłonę "Sceny przy stoliku". Sztuka „Oskar dla Emily” autorstwa F. Bohneta i A. Aleksego to historia o wspólnym starzeniu się dwojga ludzi połączonych tą samą pasją.

Emily i Henry to para starych niespełnionych aktorów, którzy zamiast mieszkać w Beverly Hills, żyją w Los Angeles. Jedyną radością jest dla nich syn Billy. Nie wiadomo tylko czy jest on nowojorskim lekarzem jak twierdzi Emily, czy adwokatem jak uważa Henry. Para szykuje się na uroczystość rozdania Oskarów, na których Emily ma nadzieję dostać nagrodę za całokształt twórczości. Henry i jego żona mają wdzięcznego widza. To Jeff, chłopak, który dowozi im jedzenie. Codziennie wysłuchuje historii o synu głównych bohaterów. Jak zareagują gdy dowiedzą się, że miły pan z baru jest z nimi związany nie tylko dowozem posiłków? Tymczasem zbliża się Wieczór Oskarów. On również przybierze nieoczekiwany obrót, a jego finałem będzie dźwięk syreny policyjnej.

"Oskara la Emily" czytać będą:

Maria Makowska-Franceson

Jerzy Przewłocki

Mikołaj Ostrowski

 

Mała Scena Teatru im. Aleksandra Sewruka, Wtorek 28 maja, g.18 30, wstęp wolny

 

Izabela Wierzyńska, Teatr im. A. Sewruka w Elblągu

Truso.tv - zawsze tam gdzie Ty

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe