Braniewo: Gwiazdy i mieszkańcy dzieciom

  • 18.03.2019, 01:22
  • Marta Hajkowicz
Braniewo: Gwiazdy i mieszkańcy dzieciom
Jazzowa wokalistka Aga Zaryan, aktorki: Magdalena Różczka i Magdalena Lamparska, finaliści popularnych programów telewizyjnych oraz Orkiestra Samorządu Uczniowskiego ZPSM w Elblągu będą gwiazdami kolejnego koncertu charytatywnego na rzecz fundacji Nasze Dzieci. Koncert odbędzie się 30 marca o godz. 17.00 w Braniewskim Centrum Kultury. Truso.tv jest patronem medialnym wydarzenia.

To już 12. edycja Koncertu Charytatywnego w Braniewie organizowanego przez Stowarzyszenie Nasze Braniewo NBR 2006 na rzecz  Fundacji "Nasze Dzieci" funkcjonującej przy Klinice Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Wspólne braniewsko – warszawskie koncerty  zapoczątkowała ciężka choroba. Braniewianin Piotr Śliwiak poznał aktorkę Ewę Gorzelak, prezeskę Fundacji "Nasze Dzieci", w trakcie leczenia swojego synka. Kilkuletni Piotruś niestety przegrał walkę z rakiem, ale jego ojciec wciąż współpracuje z Fundacją, z którą co roku organizuje w Braniewie Koncerty Charytatywne.

 

Wydarzenie jest  połączeniem występów artystycznych z licytacjami atrakcyjnych gadżetów  podarowanych przez gwiazdy świata sportu i estrady, które  także angażują się w akcję zbierania pieniędzy.

 

Środki finansowe zebrane podczas koncertu  sfinansują m.in. kolonie pod hasłem „Wakacyjna Kropla Szczęścia” skierowane do  dzieci będących w trakcie i po zakończeniu choroby nowotworowej. Część kwoty  pozostaje też „na miejscu” i jest przeznaczana na rzecz chorych dzieci z terenu Braniewa.

 

Koszt cegiełki, która jest biletem wstępu na koncert to 30 zł.

Osoby zainteresowane koncertem proszone są o kontakt telefoniczny z Piotrem Śliwiakiem — 605 295 445, Dariuszem Frąckiewiczem - 605 072 297 lub Renatą Pisarską-Giecewicz - 504 236 687.

Marta Hajkowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe