Życzenia dla Polski

  • 9.11.2018, 13:31 (aktualizacja 09.11.2018 16:05)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
zyczenia_dla_polski_temat.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Żołnierze Wielonarodowej Dywizji Północny Wschód składają życzenia dla Polski i Polaków z okazji z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Tę wyjątkową rocznicę zdecydowali się także uczcić elbląscy sędziowie sądu rejonowego i okręgowego.

Dywizja działa w Elblągu od 2017 roku. Jej głównym celem jest koordynowanie pracy wszystkich czterech batalionowych grup bojowych NATO stacjonujących w Polsce oraz na Litwie, Łotwie i w Estonii. Dowódcą dywizji jest gen. bryg. Krzysztof Motacki. 

Setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczcili także sędziowie z elbląskich sądów - rejonowego i okręgowego. Pod budynkiem przy Placu Konstytucji zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. 

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe