Braniewo: Pamięci Piotrusia, na rzecz dzieci

  • 23.03.2018, 02:30 (aktualizacja 23.03.2018, 02:37)
  • Telewizja Regionalna | www.truso.tv | Polub nas na Facebook
Braniewo: Pamięci Piotrusia, na rzecz dzieci W 2017 roku podczas Koncertu Charytatywnego w Braniewie wystąpili m.in. aktor Andrzej Młynarczyk, prezenter i choreograf Michał Piróg, tancerka Edyta Herbuś, dziennikarka Arleta Bojke i szwedzka piosenkarka Clara Hagman.
Już po raz 11. w Braniewie odbędzie się Koncert Charytatywny na rzecz Fundacji "Nasze Dzieci" funkcjonującej przy Klinice Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Wydarzenie, to połączenie występów artystycznych z licytacjami atrakcyjnych gadżetów. W akcję zbierania pieniędzy angażują się gwiazdy. W tym roku pojawią się m.in. aktorzy: Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Ewa Gorzelak oraz finaliści popularnych, rozrywkowych programów telewizyjnych.

 

Koncerty zapoczątkowała ciężka choroba. Braniewianin Piotr Śliwiak poznał aktorkę Ewę Gorzelak, prezeskę Fundacji "Nasze Dzieci", w trakcie leczenia swojego synka. Kilkuletni Piotruś niestety przegrał walkę z rakiem, ale jego ojciec wciąż współpracuje z Fundacją, z którą co roku organizuje w Braniewie Koncerty Charytatywne.

 

Jedenasta edycja tego wydarzenia odbędzie się w sobotę, 24 marca o godz. 17.00 w Braniewskim Centrum Kultury. Oprócz wspomnianych aktorów swój udział w imprezie zapowiedzieli: ukraińska wokalistka Alina Bashkina, akordeonista Lukas Gogol, akrobata Łukasz Świrk i wykonujący triki z piłką Łukasz Chwieduk. Podczas koncertu będzie można zdobyć m.in.: biżuterie, zdjęcia artystów, kolacje z gwiazdami i wiele innych cennych przedmiotów. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sfinansowanie letniego wypoczynku dzieci będących w trakcie,  i po zakończeniu choroby nowotworowej. Część kwoty trafi do chorych dzieci z terenu Braniewa.

 

Biletem wstępu na koncert są cegiełki. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z organizatorami: Piotrem Śliwiakiem — 605 295 445, Dariuszem Frąckiewiczem - 605 072 297 lub Renatą Pisarską-Giecewicz - 504 236 687.

 

 

Telewizja Regionalna | www.truso.tv | Polub nas na Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe