Kajakarze u Prezydenta

  • 28.09.2017, 10:25
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Kajakarze u Prezydenta nadesłane
Prezydent Witold Wróblewski spotkał się z działaczami oraz zawodnikami sekcji kajakowej ZKS Olimpia Elbląg. Spotkanie było okazją do pogratulowania młodym kajakarzom i ich trenerom sukcesów, które osiągnęli w tym sezonie zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Elbląscy kajakarze mają powody do radości i ten sezon z pewnością mogą zaliczyć do udanych. Po raz kolejny reprezentanci naszego miasta stanęli na podium wielu prestiżowych zawodów, w tym Mistrzostw Polski  i Olimpiady Młodzieży. Historyczny sukces wywalczyła zawodniczka  elbląskiego klubu Marta Witkowska, która zajęła 7 miejsce podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Rumunii w wyścigu K-1 na 1000 m i 4 miejsce  w Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbyły się w Belgradzie w konkurencji K-2 na 1000 m. Od poprzedniego tak dużego sukcesu zawodnika "Olimpii" minęły 32 lata.

Serdecznie Wam gratuluję tegorocznych sukcesów i cieszę się, że macie pasję, którą możecie rozwijać  trenując tu w Elblągu. To bardzo ważne. Wiem, że te medale to efekt  wielu wyrzeczeń, Waszej intensywnej pracy i wytrwałości. Życzę dalszej wysokiej sportowej formy i samych sukcesów zarówno na akwenach w Polsce, jak i zagranicą

- mówił Witold Wróblewski prezydent Elbląga. 

Dzięki sukcesom i historycznym wynikom, które osiągnęliśmy w tym sezonie Elbląg został zauważony przez władze Polskiego Związku Kajakowego. Czołowi polscy zawodnicy wyrażają już chęci przyjścia do naszego klubu, bo mamy najlepsze warunki w Polsce do trenowania kajakarstwa

- zaznaczył Wojciech Załuski trener kajakarzy z Olimpii Elbląg. 

Sukcesy zdobywają nie tylko młodzi zawodnicy sekcji  kajakowej ZKS Olimpia Elbląg.

Mamy też medalistów wśród Weteranów i Mastersów, czego przykładem są trzy tytuły mistrzowskie zdobyte  we wrześniu w Wałczu, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii Masters

- podkreśla Agnieszka Banaś, trenerka i prezes sekcji kajakowej Olimpii Elbląg. Uroczyste  podsumowanie tegorocznego sezonu kajakowego odbędzie się 21 października. 

 

 

inf. nadesłana 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe