Ważne dla kibiców z Elbląga. FIFA podała ceny biletów na mundial

  • 15.09.2017, 21:00 (aktualizacja 15.09.2017 21:18)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Ważne dla kibiców z Elbląga. FIFA podała ceny biletów na mundial
Lewandowski i koledzy wciąż walczą w eliminacjach do mundialu, a od 14 września do akcji wkroczyli kibice - zacznij się starać o wejściówki na mecze przyszłorocznego mundialu. FIFA podała szczegółowe zasady zakupu biletów.

Wszystko o FIFA WORLD CUP RUSSIA 2018 w portalu Truso TV www.truso.tv (polub nasz Facebook, bądź na bieżąco)Pierwsza faza rozpoczyna się 14. września i potrwa do 12. października. O tym, czy kibic zostanie posiadaczem biletu nie zdecyduje kolejność zgłoszeń, wszyscy będą mieli równe szanse w losowaniu i jego wynikach zostaną poinformowani 16 listopada. Drugi etap pierwszej fazy sprzedaży będzie potrwa od 16. do 28. listopada. Tutaj zasada "kto pierwszy, ten lepszy" będzie już miała znaczenie. 

Na 1 grudnia, gdy już będzie wiadomo, która z drużyn wywalczyła awans na mundial, zaplanowano losowanie grup mistrzostw. Po losowaniu rozpocznie się druga faza sprzedaży biletów.

FIFA poinformowała, że będzie ona także jak w przypadku pierwszej fazy dwuetapowa. Pierwszy etap od 5 grudnia do 31 stycznia, a później od 13.marca do 3. kwietnia. Od 18. kwietnia do 15. lipca FIFA uruchomi sprzedaż "last minute". Chcąc obejrzeć mecze MŚ z trybun rosyjskich stadionów, trzeba będzie głęboko sięgnąć do portfela. 

Władze rosyjskie zdecydowały, że kibice planujący oglądać na żywo mecze w Rosji będą musieli posiadać identyfikator FAN. FIFA zachęca, aby o darmowy dokument tożsamości wystąpić zaraz po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem zakupu biletu.
Dokument FAN i ważny bilet będą przepustką do wjazdu na teren Federacji Rosyjskiej bez konieczności ubiegania się o wizę. Identyfikator będzie upoważniał również do bezpłatnych podróży między niektórymi miastami i bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej w dniu meczu. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć na stronie www.fan-id.ru.


Przyszłoroczne mistrzostwa świata zostaną rozegrane w dniach 14 czerwca - 15 lipca.
Mecz otwarcia i finał odbędą się na Stadionie Łużniki w Moskwie.

 


Obserwuj Mundial 2018 na Facebooku 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe