Zawsze w dobrej w formie

  • 05.06.2017, 10:34 (aktualizacja 05.06.2017, 15:18)
  • Truso TV | www.truso.tv | Elbląg
zawsze_w_dobrej_formie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Zawsze w dobrej formie - pozytywne praktyki w zakresie zdrowego starzenia się w województwie warmińsko - mazurskim."

Seniorzy – najczęściej siedzą w domu przed telewizorem. Aż 93% osób starszych ogląda telewizję, dla porównania tylko 6% chodzi na imprezy sportowe, a niewiele ponad 10% uczęszcza do teatru. Swój wolny czas można zagospodarować jednak o wiele lepiej. W naszym programie pokażemy, jak ciekawie, a przede wszystkim aktywnie spędzić czas i sprawić, żeby emerytura czy renta stała się jednym z najlepszych okresów w życiu.

 

 

 

 

Projekt "Zawsze w dobrej formie - pozytywne praktyki w zakresie zdrowego starzenia się w województwie warmińsko - mazurskim." jest współfinansowany ze środków samorządu województwa warmińsko - mazurskiego

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________________

Zobacz także: Onkologiczna infolinia już działa

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Truso TV | www.truso.tv | Elbląg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe