Mundialowe zakłady

  • 19.06.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Mundialowe zakłady
Mundialowe emocje powoli zaczynają przyprawiać nas o szybsze bicie serca. Kibicujemy oczywiście Polakom i trzymamy kciuki za naszą drużynę. Uwagę zagorzałych kibiców piłki nożnej przykuwa także rywalizacja, jaka toczy się w pozostałych grupach. Spektakularne wygrane, nieoczekiwane porażki. Czy ktoś z Was obstawiał przegraną Niemców w pierwszym meczu turnieju?

Jeśli już o obstawianiu mowa, to wymaga ono niezwykłego wyczucia, wiedzy na temat obecnej pozycji danych drużyn, ale także sporej dozy intuicji. Turnieje takie jak mundial rządzą się nieco innymi prawami niż regularne rozgrywki klubowe, nawet te prowadzone na najwyższym światowym poziomie. Piłkarze, także polscy, wcale nie kryją się z tym, że wyjazd na mistrzostwa świata to niezwykłe przeżycie. Sam wybór do ścisłej kadry wiąże się już z ogromnym prestiżem, ale i poczuciem odpowiedzialności. Barwy klubowe to jedno, orzełek na piersi – zupełnie co innego. Tutaj liczy się nie tylko przygotowanie fizyczne i taktyczne całego zespołu, ale i towarzyszący mu duch oraz nastawienie mentalne. Umiejętni obserwatorzy widzą to wszystko i obstawiając wyniki poszczególnych spotkań, biorą pod uwagę również i ten aspekt.

Sama zabawa w obstawianie meczy i udział w zakładach bukmacherskich może dodać mundialowym rozgrywkom dodatkowego smaku. Kibicujemy faworyzowanym przez nas drużynom ze świadomością, że ich zwycięstwo może nam przynieść całkiem spore finansowe korzyści. Warto także pamiętać, że możemy brać udział w bardzo różnych typach zakładów: możemy typować zwycięzcę (lub remis), możemy przewidywać wynik do przerwy, obstawiać dokładny wynik całego meczu.

Bukmacherzy radzą, aby zabawę w obstawianie rozpocząć spokojnie, przyglądając się układom zakładów i faworyzowanym drużynom. Warto przyglądać się serwisom sportowym, analizom ekspertów oraz potencjalnym statystykom. Wbrew pozorom zakłady bukmacherskie wymagają całkiem niezłego rozeznania w obstawianej dziedzinie. Dlatego też obstawianie wyniku starcia drużyn, które są nam słabo znane, powinniśmy traktować raczej w kategoriach zabawy aniżeli poważnych zakładów. Nigdy jednak nie można mieć 100% pewności, co do zwycięstwa faworyta. Nie warto też polegać wyłącznie na bukmacherskich kursach, bo również i one mogą się mylić. Czasami najlepsze drużyny, o których nikt nawet nie pomyślałby, że mogą przegrać mecz ze słabszym przeciwnikiem, zawodzą i ich udziałem staje się porażka. Jeśli więc intuicja mówi wam, że warto tutaj i dzisiaj postawić na czarnego konia tych mistrzostw, to czemu nie spróbować. Może właśnie typujecie zwycięzcę tegorocznego mundialu.

Grupa Tipmedia
Podziel się: