Kłódki – nietuzinkowy dowód miłości. Jaką wybrać?

  • 25.05.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Kłódki – nietuzinkowy dowód miłości. Jaką wybrać?
Jeszcze jakiś czas temu widok kłódki na molo czy mostku był pojedynczym przypadkiem. Z czasem jedna obok drugiej – wzrastały w ilość, wraz z płonącymi uczuciami osób, które zdecydowały się je tam zamieścić. Ten nietuzinkowy symbol miłości stał się równocześnie bardzo atrakcyjnym pomysłem na prezent między parą albo dla pary np. z okazji ślubu.

Bez względu na to, czy szukasz kłódki dla siebie i ukochanej czy też chcesz dać znajomej parze coś wyjątkowego – wystarczy rzut oka na ofertę https://eprezenty.pl/klodki,c,4118 by przekonać się, że kłódka kłódce nie równa i naprawdę jest w czym wybierać. W tym artykule krótki przegląd omawianych propozycji.

Metalowa kłódka z nadrukiem inicjałów i zdjęciem

Absolutny hit i numer jeden. Chyba nie może być nic bardziej spersonalizowanego niż właśnie tego rodzaju wyjątkowa kłódka. Zdjęcie i inicjały mówią wszystko, a nawet więcej – piękny symbol miłości dla par poszukujących naprawdę unikatowego projektu.

Taka kłódka spodoba się parom:

ceniącym sobie indywidualizm

lubiącym pozować do zdjęć

Kłódka miłości serce z indywidualnym grawerem

Niemniej wyjątkowa propozycja – kłódka w kształcie serca wszakże nie jest na co dzień spotykanym gadżetem, prawda? Tutaj nie potrzeba zbędnych słów. Wystarczy data, inicjały i ten wiele mówiący kształt serca. Potem pozostaje już tylko umieścić ją w wyjątkowym miejscu i gotowe!

Taka kłódka przypadnie do gustu parom:

o romantycznym usposobieniu

szukającym prezentu na walentynki

Solidna kłódka z kluczykiem w kształcie serca z grawerem

Z wszystkich wyżej wymienionych opcji taka wydaje się najbardziej odpowiednia, jeśli chodzi o zrobienie prezentu znajomej parze na przykład na ślub. Naprawdę porządny projekt, a dodatkowo spersonalizowany dedykacją na pewno zrobi niemałe wrażenie na odbiorcach.

Można oczywiście zawiesić i zwykłą kłódkę pomazaną fantazyjnie markerem i nie umniejszy to żadnemu uczuciu. Jak jednak odmówić takim pięknościom? Więcej romantycznych prezentów znajdziecie na: https://eprezenty.pl/ - naprawdę warto zajrzeć!

Grupa Tipmedia
Podziel się: