Urlop w poszukiwaniu słońca

  • 11.05.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Urlop w poszukiwaniu słońca

Na temperatury w sezonie letnim w Polsce można ponarzekać, a planowanie urlopu nad Bałtykiem staje się niemalże grą w ruletkę. Może dlatego właśnie wiele osób spragnionych ciepła i słońca na miejsca urlopowe niemalże od razu wybiera rejony, w których piękna pogoda jest po prostu gwarantowana. Poza nią w ofertach http://dreamtours.pl można znaleźć również fantastyczne plaże, ciekawe szlaki górskie, idealne warunki do uprawiania sportów wodnych czy też luksusowe hotele, które spełniają niemalże każdą potrzebę gości.

 

W tyglu kultur

 

Moda na odpoczywanie w Chorwacji z http://dreamtours.pl/wakacje/chorwacja z roku na rok jest coraz bardziej dostrzegalna. Ten niewielki kraj przyciąga doskonałymi warunkami dla turystów szukających i spokoju, i atrakcji. Przede wszystkim położenie na styku różnych kultur i tradycji gwarantuje niesamowite doznania zarówno kulinarne, jak i historyczne. Poza tym nieprzeciętne położenie geograficzne, kilometry najczystszych plaż, szereg wysp i wysepek sprawiają, że każdy znajdzie w tym miejscu coś w sam raz dla siebie.

 

Wakacje na szlaku

 

Doskonałym miejscem na urlop dla wytrawnych piechurów jest Madera. Wytyczone szlaki wzdłuż piętnastowiecznych kanałów to atrakcja dla wielu turystycznych amatorów. Wypoczynek z http://dreamtours.pl/wakacje/madera to także raj dla plażowiczów. Specjalnie przygotowane najmodniejsze piaszczyste tereny stanowią idealne miejsce do odpoczynku i rozkoszowania się słońcem. Madera to także możliwość podpatrywania życia wielorybów i delfinów podczas dedykowanych rejsów.

 

Księżycowe równiny

 

Wiele osób odwiedzających Wyspy Zielonego Przylądka uważa je za prawdziwe dzieło Stwórcy, który w jednym miejscu skupił tereny, o jakich można tylko pomarzyć. Zjawiskowe rafy koralowe, góry, zielone wąwozy oraz doskonałe piękne plaże i przezroczysta woda to kwintesencja tego wszystkiego, co natura mogła w swojej nieskończonej wyobraźni wymyślić. Na wyspach mamy wszystko w zasięgu ręki. Ten swoisty raj od starożytności był uważany za miejsce kultowe, a dla współczesnego człowieka urlop http://dreamtours.pl/wakacje/wyspy-zielonego-przyladka to wymarzona nagroda za ciężką pracę.

 

Wyspa wulkanów

 

Wyprawa na Lanzarote to doznanie wielozmysłowe. Oferta http://dreamtours.pl/wakacje/lanzarote kusi zarówno górzystym krajobrazem, jak i rozległymi piaszczystymi plażami. Przywiązanie do tradycji i spokój, w jakim się tutaj żyje, sprawiają, że można odpocząć pełną piersią i doznać niesamowitych wrażeń z kontaktu z naturą oraz żywiołami. Tu czas płynie zdecydowanie wolniej.

Grupa Tipmedia
Podziel się: