Jak wybrać najodpowiedniejszy wózek wielofunkcyjny?

  • 27.04.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Jak wybrać najodpowiedniejszy wózek wielofunkcyjny?
Świeżo upieczeni rodzice, chcąc dokonać właściwego wyboru produktów dla swojego dziecka, dokładnie analizują i planują zakupy, które będą pomagać im w opiece nad noworodkiem. Obecnie do wyboru jest wiele produktów, jednym z pierwszych, którym interesują się przyszli młodzi rodzice jest funkcjonalny oraz praktyczny wózek.

Najważniejsze o czym powinni pamiętać rodzice jest to czy wózek jest wielofunkcyjny, czyli taki, w którym na stelażu można zamontować gondolę, spacerówkę oraz fotelik samochodowy,. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów wózków: tradycyjne oraz wielofunkcyjne. Najczęściej wybieranymi wózkami są wózki wielofunkcyjne, które są funkcjonalne oraz wygodne w użytkowaniu.

Wózek wielofunkcyjny X-Lander X-Cite to wózek funkcjonalny, wygodny oraz bezpieczny. Należy do grupy wózków wielofunkcyjnych, do którego oprócz gondoli i spacerówki można dopasować odpowiedni fotelik samochodowy. Gondola wózka jest przestronna i wygodna, posiada wygodny materac, co jest szczególnie ważne dla noworodka.

X-Lander X-Cite to wózek typowo miejski, pokona wszelkie trudności, które można spotkać na miejskim chodniku. Wózek posiada odpowiednią amortyzację, dzięki czemu wózek idealnie się podbija na chodnik. Koła są obrotowe, skrętne, łożyskowane oraz piankowe, które łatwo się czyści. Stelaż wózka X-Lander X-Cite jest wyjątkowo lekki, co wraz z lekkimi kołami sprawia, że wózek łatwo się prowadzi i dźwiga. Po złożeniu stelaża wózek zajmuje mało miejsca, co jest bardzo ważne przy pakowaniu samochodu na wyjazd.

Spacerówka wózka jest wygodne dla dziecka, można ją zapiąć w dwóch różnych kierunkach. Wyposażona jest w pakowny, regulowany kosz na zakupy, regulowane jest również siedzisko spacerówki, dzięki czemu dziecko może się zdrzemnąć na spacerze w pozycji leżącej. Podnóżek wózka można regulować, dodatkowo podświetlony jest diodami LED, które wpływa na bezpieczeństwo po zmroku. Wózek X-Lander X-Cite posiada w zestawie śpiworek, folia przeciwdeszczową oraz pokrowiec na nóżki, potrzebny na zimniejsze dni. Wózek X-Lander X-Cite dostępny jest w kilku ciekawych kolorach do wyboru.

Grupa Tipmedia
Podziel się: