Znaczki metalowe na zamówienie – czy warto?

  • 28.11.2018, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Znaczki metalowe na zamówienie – czy warto?
Znaczki oraz pinsy metalowe na zamówienie to doskonały pomysł na wyjątkową pamiątkę dla osób przybyłych na: studniówkę, przyjęcie urodzinowe, wesele, czy inną ważną uroczystość. To również dobry sposób na wyrażenie swojego stylu lub podkreślenie zainteresowań. Gdzie znaleźć pinsy metalowe? Jak je wykorzystywać?

Któż z nas nie ma choć jednej pamiątkowej przypinki lub nie kolekcjonował takich w przeszłości? To w końcu doskonały pomył na wyrażenie swojej osobowości, a także pamiątka po ważnym dla nas wydarzeniu. Sprawdź, gdzie znajdziesz pinsy metalowe producenta z górnej półki, oraz co możesz z nimi zrobić.

1. Znaczki metalowe na zamówienie – co to jest oraz jak można je wykorzystać?

2. Znaczki metalowe producent – na co zwrócić uwagę?

1. Znaczki metalowe na zamówienie – co to jest oraz jak można je wykorzystać?

Tytułowe znaczki to nic innego, jak metalowe przypinki z wybranym logo lub grafiką. Taką plakietkę możemy przypiąć za pomocą agrafki do klapy marynarki, plecaka czy sukienki. Choć najczęściej możemy spotkać przypinki okrągłe, kształt tarczy może być dowolny. Dzięki nim możemy prowadzić akcje promocyjną dotyczącą promowanego przez nas produktu, marki czy osoby, ale mogą również stać się ciekawą pamiątką po ważnej dla nas uroczystości np. ślubie, osiemnastych urodzinach, studniówce, wydarzeniu sportowym, albo prowadzonej przez nas działalności. To również dobry pomysł na wyrażenie swojej osobowości – za pomocą przypinki można podkreślić swoją pasję np. do biegania, zdrowego stylu życiu, bycia Eko, jak również uwielbienie dla danego zespołu czy gatunku muzyki.

Znaczki metalowe do klapy mogą symbolizować również naszą jedność z daną organizacją, stowarzyszeniem czy grupą społeczną. To także doskonały pomysł na promocję podczas kampanii politycznych.

2. Znaczki metalowe producent – na co zwrócić uwagę?

Przypinki na zamówienie możemy dostać u wielu różnych producentów. Ważne jest, aby uprzednio sprawdzić czy jest możliwość wykonania ich według naszego pomysłu. Zweryfikujmy, czy możemy dowolnie wybrać ich kształt, grafikę, sposób wykonania, czy zapięcie. Jakie mamy w tym zakresie możliwości?

Pinsy metalowe zalewane żywicą z ramką lub bez – dzięki nim możemy uzyskać efekt 3D. Doskonale sprawdzają się w kontekście upamiętnienia ważnej uroczystości, święta czy wydarzenia.

Pinsy metalowe tłoczone patynowane, emaliowane – dzięki tej technice wykonania uzyskamy ciekawy efekt tłoczenia. Sprawdzają się jako sposób na uczczenie pamięci, pamiątka po uczestnictwie w maratonie lub forma promocji marki.

Pinsy metalowe z akrylem – to bardzo estetyczne przypinki. Doskonale nadają się do promocji marki, osoby lub działalności społecznej bądź politycznej.

Grupa Tipmedia
Podziel się: