W Elblągu coraz piękniej!

  • 6.04.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
W Elblągu coraz piękniej!
Elbląg i okolice to z całą pewnością wyjątkowy region na mapie naszego kraju. Mieszkańcy doceniają tutejsze tereny zielone, turyści bardzo chętnie tu przybywają ze względu na niezwykły klimat, liczne zabytki czy też możliwość przepłynięcia jednego z najsłynniejszych w świecie kanałów. A jak prezentują się w Elblągu wnętrza domów i mieszkań? Co ciekawego ostatnio się w ich dzieje? Jakie trendy możemy zaobserwować?

Pora na parawany!

Okazuje się, że rok 2018 z całą pewnością będzie tu należał do pewnej niezwykłej ozdoby, stanowiącej również rodzaj przenośnego mebla. Parawan dekoracyjny daje nam bowiem całe mnóstwo różnorodnych możliwości aranżacyjnych, jest niezwykle stylowy, bardzo nowoczesny, pozwala na stworzenie w danym pomieszczeniu niezwykłej atmosfery. Na jakich przestrzeniach sprawdza się najlepiej?

W pokojach zamieszkiwanych przez rodzeństwo gwarantuje każdemu z dzieci spokojny wypoczynek i nieco intymności wieczorową porą. O poranku wystarczy tylko złożyć go i przenieść w inne miejsce – i znów mamy obszerną, otwartą przestrzeń. Z parawanów niezwykle często korzystają też osoby, które postawiły na loftowy charakter swoich przestrzeni. Wiedzą one bowiem, że mimo wszystko warto byłoby poszczególne strefy danego pomieszczenia wyróżnić – a właśnie tego rodzaju dekoracja sprawdza się tutaj z powodzeniem.

W kawalerkach pokój pełni bardzo różne role. Jet miejscem służącym pracy, wypoczynkowi, staje się jadalnią oraz wnętrzem, do którego zapraszamy gości. Gdy tylko chcemy pewien kącik wydzielić – idealnie sprawdza się solidny i wytrzymały parawan drewniany. Pamiętajmy, że to mebel przenośny, więc w każdej chwili może się znaleźć w zupełnie innym miejscu – to jego niewątpliwa zaleta.

Parawan? Tak!

Nieczęsto mamy do czynienia z czymś, co łączy w sobie walory natury estetycznej oraz praktycznej. Na szczęście jednak  w tym przypadku właśnie taki mariaż zastosowano. W mniejszych, węższych przestrzeniach genialnie sprawdzą się www.fototap.pl/parawany/3-czesciowe, zaś większe wnętrza będą idealne do tego, by udekorowały je modele składające się z pięciu elementów. I będzie pięknie!

Grupa Tipmedia
Podziel się: