Puchary na zawody sportowe - gdzie je zamówić?

  • 13.11.2018, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Puchary na zawody sportowe - gdzie je zamówić?
Zawody sportowe są powszechnie organizowane w większości szkół. Dzieci rywalizują ze sobą w różnych dyscyplinach, dzięki czemu uczniowie są zachęcani do uprawiania sportu i dbałości o kondycję fizyczną. Nagrody dla uczestników są różne, jednak najważniejszy jest puchar lub medal, który otrzymują jedynie zwycięzcy.

Trofea na różne zawody sportowe

Statuetka z grawerem jest odpowiednim trofeum w zawodach sportowych z różnych dyscyplin. Nagroda jest odpowiednia dla zwycięzców rozgrywek drużynowych i zawodów, w których każdy uczestnik startuje indywidualnie - biegów, skoków w dal, pchnięci kulą itp. Na https://tanietrofea.pl/ znajdzie się trofea, które kosztują niewiele, lecz prezentują się efektownie. Statuetka wręczona zwycięzcy jest miłym wyróżnieniem i uhonorowaniem dla uczniów, którzy poświęcili wolny czas na treningi i przygotowania do zawodów na każdym szczeblu.

Trofeum wręczane zawodnikowi jest pokryte złotą, srebrną lub brązową farbą, dzięki czemu imituje prawdziwe medale sportowe i puchary. Na statuetce widnieją napisy, emblematy oraz inne motywy, które nawiązują do konkretnej dyscypliny. Biegacze otrzymują nagrody z postacią biegnącej osoby, natomiast szkolna drużyna koszykówki - z zawodnikiem kozłującym piłkę.

Puchary są wykonane z trwałych materiałów i dokładnie pokrywane farbą, dlatego zachowują ładny wygląd przez długi czas. Mogą służyć jako trofeum przechodnie, które otrzymują zwycięzcy cyklicznych rozgrywek z kolejnych lat. Puchar będzie doskonałą pamiątką do szkolnej gabloty, w której prezentowane są trofea otrzymane przez drużyny prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Prócz medali sportowych oraz statuetek z grawerem, dla uczestników szkolnych zawodów można zamówić dyplomy. Dyplomy dla zwycięzców oraz pozostałych zawodników przypomną o rozgrywkach nawet po wielu latach i będą pamiątką okresu spędzonego w szkole. Co ważne, pamiątkowe dyplomy są wykonane na trwałym papierze, który ma odpowiednią grubość i jest odporny na blaknięcie.

Medale i puchary nie tylko dla sportowców

Dzięki szerokiej ofercie trofeów, szkoły mogą zakupić nagrody nie tylko dla uczniów uprawiających sport. Dla uczniów, osiągających najlepsze wyniki w nauce oraz kończących szkołę, przygotowano między innymi statuetki absolwentów. Puchary okolicznościowe mogą być również wręczane zwycięzcom konkursów literackich, ortograficznych, matematycznych przyrodniczych i innych. Co więcej, w ofercie Tanie Trofea znajdzie się również puchary na zawody pozaszkolne, na przykład wędkarskie.

Grupa Tipmedia
Podziel się: