Urządzenia Phillips, dzięki którym zadbasz o perfekcyjny wygląd

  • 12.10.2018, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Urządzenia Phillips, dzięki którym zadbasz o perfekcyjny wygląd
Dbanie o wygląd w XXI wieku jest niemalże obowiązkiem. Kult młodości i piękna nakazuje wszystkim kobietom i mężczyznom, by wyglądać dobrze bez względu na okoliczności. Zabieganie i szybkie tempo życia niestety nie sprzyjają urodzie, dlatego warto korzystać z urządzeń, dzięki którym można dbać o ciało bez wychodzenia z domu. Odpowiednie urządzenia w kilka minut sprawią, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą wyglądać nienagannie. Oto 3 sprzęty Philips, które warto mieć.

1. Szczoteczka soniczna

Uśmiech jest tym, co jako pierwsze przykuwa uwagę, jeśli chodzi o wygląd. Na początku spogląda się na twarz, a uśmiechnięte osoby są uznawane za sympatyczniejsze. Aby przyciągać do siebie innych, warto śmiać się jak najczęściej. Uśmiech nie będzie powodem skrępowania, jeśli zadba się o to, by zęby zawsze były idealnie czyste. W tym celu warto używać szczoteczki sonicznej - https://www.philips.pl/c-m-pe/soniczne-szczoteczki-do-zebow. Dzięki szczoteczce tego typu, zęby są dokładnie oczyszczane z wszystkich resztek żywności oraz zalegającej płytki nazębnej. Szybkie ruchy głowicy czyszczącej usuwają nawet kamień nazębny, plamy po kawie i herbacie oraz przebarwienia po papierosach, co sprawia, że zęby zachowują ładny kolor. Szczoteczki soniczne są wyposażone w akumulator, dzięki czemu można zabierać je ze sobą do pracy lub w inne miejsce i myć zęby po każdym posiłku.

2. Trymer

Trymer to urządzenie dedykowane mężczyznom, dzięki którym panowie mogą zadbać o to, by ich zarost był nienaganny. Trymer umożliwia usunięcie zbędnego owłosienia, wykraczającego poza ustaloną linię brody. Za jego pomocą ustala się również pożądany kształt zarostu, co pozwala modelować rysy twarzy (twarz zyskuje bardziej męski wygląd). Co ważne, trymery dla mężczyzn są wyposażone w różne nakładki, dzięki którym można ścinać zarost do pożądanej długości.

3. Urządzenia do domowego pedicure

Urządzenia takie jak https://www.philips.pl/c-m-pe/pielegnacja-skory/pedi są przeznaczone do wykonywania pedicure w domowym zaciszu. Dzięki nim usuwa się zrogowaciały naskórek z pięt i innych części stopy, a skóra staje się idealnie gładka i przyjemna w dotyku. Stopy prezentują się znakomicie przez cały rok, a konieczność udawania się do kosmetyczki lub podologa znika. Urządzenie wygładza stopy zarówno na sucho, jak i na mokro. Efekt idealnie gładkich stóp uzyskuje się w kilka minut, dzięki czemu stopy są szybko gotowe do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Grupa Tipmedia
Podziel się: