Agregaty FOGO – agregaty prądotwórcze od polskiego producenta

  • 26.07.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Agregaty FOGO – agregaty prądotwórcze od polskiego producenta
Obecnie w Polsce panuje swoista „moda na polskie”. Oznacza ona, że polskie produkty kupujemy chętniej niż zagraniczne. Jeżeli dla ciebie kraj pochodzenia ma znaczenia, koniecznie poznaj agregaty prądotwórcze FOGO.

Krótka historia handlu

Od zakończenia II wojny światowej do roku 1989 w Polsce dominowała polska produkcja. Praktycznie wszystko, co mogliśmy kupić w sklepach było naszej rodzimej produkcji. Niekiedy zdarzały się towary zza granicy, jednak były to produkty z „zaprzyjaźnionych” państw Bloku Wschodniego. Zaś wszelkiego rodzaju „dobra luksusowe” sprowadzane z Europy Zachodniej były niemal niedostępne. Hitem była Coca-Cola, która trafiła nad Wisłę dopiero w 1957 roku, czyli niecałe 80 lat od momentu powstania marki. Ten gazowany napój był jednym z niewielu towarów, jakie USA eksportowało do Polski. Jak wielki to był błąd ówczesnej władzy okazało się dopiero po upadku komunizmu. Początek lat 90. XX wieku był dla polskich firm katastrofalny. Wszystkie przedsiębiorstwa, których nazwa kojarzyła się z polskim właścicielem, miały gigantyczne problemy ze znalezieniem klientów. Wiązało się to z faktem, że Polacy utożsamiali rodzimą produkcję z kiczem, tandetą i niską jakością wykonania.

Polskie znaczy lepsze?

Jednak w ostatnich latach trend ten zdecydowanie się odwrócił. Ostatnimi czasy go głosu dochodzi patriotyzm gospodarczy, czyli postawa, która charakteryzuje się wybieraniem produktów polskich marek. Możemy ją podzielić na: racjonalny patriotyzm gospodarczy i nieracjonalny. Z tym pierwszym mamy do czynienia, gdy kupujemy polskie produkty, co do których mamy pewność, że są lepsze niż obce. Z kolei nieracjonalny patriotyzm gospodarczy to wybór polskich produktów bez patrzenia na ich jakość.

Agregaty FOGO – zakup racjonalny czy nie?

Firma FOGO ma bogate doświadczenie w dziedzinie agregatów prądotwórczych. Jest to jeden z czołowych producentów tego typu urządzeń w naszym kraju. Jednak czy fakt, że agregaty FOGO są produkowane przez polską firmę, to jedyny argument za kupnem tych agregatów? Oczywiście, że nie. Generatory prądotwórcze FOGO mają również inne zalety. Sprawdź tutaj szczegóły ich specyfikacji. Przede wszystkim musimy powiedzieć, że agregaty prądotwórcze FOGO są produkowane z najlepszych podzespołów światowych marek. Ich generatory prądotwórcze nie są zlepkiem przypadkowych części, jak to niekiedy bywa. Agregaty FOGO są zasilane silnikami od Iveco, Hondy, Mitsubishi czy Volvo. O tym, jak dobry jest to sprzęt od lat wiedzą kierowcy z całego świata.

Grupa Tipmedia
Podziel się: