Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych i Yibai Chen w Elblągu

  • 03.04.2019, 14:28 (aktualizacja 03.04.2019, 15:21)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
miedzynarodowy_konkurs_instrumentow_smyczkowych_yibai_chen_ynlhns0fq9co0o_0fbca0b.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 4 do 7 kwietnia w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu będzie odbywał się Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych. W rywalizacji wezmą udział muzycy młodego pokolenia, którzy wydobędą to, co najpiękniejsze z altówek, skrzypiec, wiolonczeli i kontrabasów.

Konkurs zainauguruje koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej z wyjątkowym gościem Yibai'em Chenem - wiolonczelistą. 

Elbląscy melomani mieli okazję usłyszeć próbkę jego możliwości podczas otwartej próby, która odbyła się w środę w Ratuszu Staromiejskim. Całość poprowadził dyrygent Szymon Stec. Koncert, a zarazem rozpoczęcie Międzynarodowego Konkursu Instrumentów Smyczkowych odbędzie się w Sali Koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu w czwartek o godz. 19.

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe