EUH-E: O problemach wieku podeszłego

  • 15.03.2019, 14:24
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
euhe_o_problemach_wieku_podeszlego.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Z jakimi problemami borykają się osoby starsze i jak się nimi opiekować? W Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej odbyła się w piątek konferencja naukowo-szkoleniowa na temat problemów wieku podeszłego.

Ludzi starszych jest wśród nas coraz więcej, niestety tego samego nie można powiedzieć o wykwalifikowanej kadrze medycznej, która takimi właśnie osobami powinna się zajmować.

Konferencja została zorganizowana przez Elbląską Uczelnię Humanistyczno – Ekonomiczną we współpracy z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych, Kołem Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego w Elblągu oraz Kołem Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego w Poznaniu.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe