Elbląg na dużym ekranie - Tu Telewizja Elbląg!

  • 5.03.2019, 12:56 (aktualizacja 05.03.2019 14:57)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
elblag_na_duzym_ekranie_tu_telewizja_elblag.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już 25 lat nadajemy na Państwa ekranach. O historii naszej telewizji chętni będą mogli posłuchać podczas spotkania „Elbląg na dużym ekranie”. Podczas seansu założyciel telewizji Juliusz Marek będzie pokazywał fragmenty audycji telewizyjnych sprzed lat.

Od 25 lat nadaje w sieci Vectra w Elblągu i Braniewie. Przekazuje informacje z całego regionu. Dawniej „Vectra-El”, później Telewizja Elbląska, a obecnie Telewizja Truso.tv. Już w środę elbląska telewizja lokalna będzie tematem spotkania z cyklu „Elbląg na dużym ekranie”. O jej początkach, wzlotach i upadkach opowiadać będzie założyciel i nadawca telewizji w Elblągu Juliusz Marek. Seans „Tu telewizja Elbląg” odbędzie się 6 marca o godz. 18:00 w Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Wstęp wolny.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe