Studio Truso.tv - Arkadiusz Zgliński (Port morski Elbląg)

  • 5.03.2019, 09:00
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
studio_truso_zglinski.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
„Tunel pod Martwa Wisłą kosztował ponad 2 miliardy złotych i czy był opłacalny? Z punktu widzenia gospodarczego i komunikacyjnego tak. I tym samym jest budowa drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską” – uważa Arkadiusz Zgliński dyrektor portu morskiego w Elblągu.

Dzięki budowie kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną port morski w Elblągu zyska nie tylko swobodny dostęp do morza, ale zwiększy swoje możliwości przeładunkowe. Zdaniem dyrektora portu w Elblągu na tej rządowej inwestycji zyska nie tylko sam port ale i cały region. Aby tak było potrzebne są dodatkowe inwestycje – m.in. o tym rozmawiamy z Arkadiuszem Zglińskim dyrektorem portu morskiego w Elblągu, który jest gościem Studia Truso.tv.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe