×

Były prezes Lotosu zatrzymany przez CBA

  • 29.01.2019, 10:45 (aktualizacja 29.01.2019, 10:50)
  • Telewizja Regionalna | www.truso.tv | Polub nas na Facebook
Były prezes Lotosu zatrzymany przez CBA Truso.tv
Centralne Biuro Śledcze w Gdańsku zatrzymało cztery osoby w związku ze śledztwem dotyczącym wyrządzenia znacznej szkody majątkowej w firmie Lotos.

Wśród zatrzymanych jest Paweł O., były Prezes Zarządu. Ponadto CBA zatrzymało Szefową Biura Obsługi Korporacyjnej i Administracji w spółce, byłego prokurenta pełniącego funkcję Zastępcy dyrektora generalnego ds. strategii i relacji międzynarodowych oraz przedsiębiorcę. Przedstawiciele spółki mieli podpisać fikcyjną umowę na usługi doradcze. Z prowadzonego przez CBA śledztwa wynika, że umowa ta służyła jedynie wyprowadzeniu pieniędzy ze spółki. Szkoda majątkowa miała wynieść co najmniej 250 tysięcy złotych. Funkcjonariusze CBA przeszukują m.in. miejsca zamieszkania zatrzymanych osób. Po zakończeniu tych czynności podejrzani zostaną przewiezieni do Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, gdzie usłyszą zarzuty. Sprawa jest rozwojowa.

Telewizja Regionalna | www.truso.tv | Polub nas na Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe