Nagroda prezydenta Elbląga - Działalność Oświatowa i Pedagogiczna

  • 06.01.2019, 19:03
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
dzialalnosc_oswiatowa_i_pedagogiczna_hanna_pietras_ynlhns0fq9co0o_dd24719_ynlhns0fq9co0o_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagrodę prezydenta w kategorii Działalność Oświatowa i Pedagogiczna otrzymała Hanna Pietras nauczyciel biologii w II Liceum Ogólnokształcącym.

Hanna Barbara Pietras należy do grona nauczycieli wyróżniających się w pracy dydaktyczno-wychowawczej szczególnym zaangażowaniem. W ponad 70-letniej historii II liceum Ogólnokształcącego w  Elblągu wychowała największą liczbę Laureatów  i Finalistów szczebla centralnego olimpiad przedmiotowych łącznie jest to liczba 43 Olimpijczyków. Największym osiągnięciem Jej uczniów  na poziomie światowym jest zdobycie w 2014r. Brązowego Medalu na XXV Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej w Indonezji. Wielu Jej  uczniów zostało wyróżnionych w skali kraju, np. trzech z nich było stypendystami Prezesa Rady Ministrów, kilku Marszałka Województwa, siedmioro stypendystami Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci.

Za zaangażowanie i wybitne wyniki w pracy dydaktyczno-wychowawczej w 2002r. otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej, Srebrny Krzyż Zasługi (2013), Złoty Medal za Długoletnią Służbę (2017). Była także wielokrotnie doceniana i nagradzana  przez Prezydenta Elbląga z okazji Dnia Edukacji Narodowej (1995, 2005, 2010, 2014, 2016, 2018), a Rada Miejska Elbląga przyznała Jej Honorowe Wyróżnienie „Za zasługi dla Elbląga” (2010). W roku 2018 Pani Hanna Pietras została uhonorowana tytułem „ Profesora Oświaty”.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Elblążanin i rodzic
Elblążanin i rodzic 06.01.2019, 22:34
W pełni zasłużona nagroda!!! GRATULACJE Pani Pietras! i dziękujemy za wszystkie sukcesy naszych dzieci!!!

Pozostałe