Nagroda prezydenta Elbląga - Służba Zdrowia

  • 06.01.2019, 19:06
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
sluzba_zdrowia_tadeusz_naguszewski_pelna_oprawa_ynlhns0fq9co0o_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagrodę Prezydenta Elbląga w kategorii służba zdrowia otrzymał Tadeusz Naguszewski ordynator II oddziału chorób wewnętrznych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu.

Tadeusz Naguszewski ukończył w 1980 studia na Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1987 uzyskał specjalizację drugiego stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, a w 1990 specjalizację w zakresie gastroenterologii. Od 1980 roku pracuje w placówkach służby zdrowia. W 1994 został ordynatorem oddziału chorób wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, a w 1998 objął stanowisko dyrektora ds. lecznictwa tej jednostki. Od 1998 do 2007 sprawował także mandat radnego elbląskiej rady miejskiej, w 2006 powołano go na funkcję wiceprzewodniczącego. Poseł na sejm RP Vi i VII kadencji. Obecnie Tadeusz Naguszewski pełni funkcję ordynatora II Oddziału Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Endokrynologicznym i Pododdziałem Diabetologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Praca jest jego pasją. Wykazuje się zaangażowaniem w realizowaniu swoich codziennych obowiązków, profesjonalizmem oraz życzliwym podejściem do pacjenta.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe