Pierwszy dzwonek

  • 08.10.2018, 14:39 (aktualizacja 08.10.2018, 15:17)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
pierwszy_dzwonek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zbiórka artykułów szkolnych zakończona sukcesem. Miejskie centrum wolontariatu wraz ze szkolnymi klubami wolontariatu w Elblągu i Pasłęku zgromadzili niezbędne materiały szkolne.

Do dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Elblągu oraz w Marwicy, a także domu pomocy społecznej Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi trafiły zeszyty, materiały papiernicze, artykuły plastyczne, ołówki, długopisy, pomoce naukowe oraz piórniki, plecaki, śniadaniówki, a także worki na obuwie. Zbiórka odbyła się w ramach akcji „Pierwszy dzwonek”.

 

 

 

__________________________________________________________________________

Zobacz także: Rozpoczyna się sezon łyżwiarski

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe