II Festiwal Dobrej Energii

  • 08.10.2018, 08:54 (aktualizacja 19.10.2018, 13:38)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
babska_wyspa_podpis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
20 października już po raz drugi Babska Wyspa zaprasza na Festiwal Dobrej Energii w Elblągu, podczas którego bezpłatnie otrzymasz wspierające zdrowie zabiegi i terapie dla ciała.

Podczas Festiwalu, terapeuci zaproszą Cię do odkrywania niżej opisanych metod:

- Access Bars® - to stymulowanie dotykiem palców na głowie, kolejno 32 punktów Bars, co wspiera osobę otrzymującą w powrocie do równowagi fizycznej, emocjonalnej ale również pomaga odblokować to, co ogranicza jej życiowy potencjał, budzi talenty. 
Rezultaty najczęściej deklarowane przez osoby, które otrzymały Access Bars® to: -głęboki relaks, -wyciszenie, -zatrzymanie gonitwy myśli, -wzrost pewności siebie, -redukcja lęków i napięć, -redukcja psychicznych i emocjonalnych blokad, -zwiększenie energii życiowej i siły do działania, -polepszenie jakości snu, -ogólna poprawa stanu zdrowia.

- MTVSS - jest procesem dla ciała, ogólnie wspierającym zdrowie. Otrzymywanie go wspomaga i uaktywnia nasz system odpornościowy. W zależności od potrzeb osoby przyjmującej go, proces można kierować do miejsc w ciele najbardziej wymagających wsparcia. Proces dostępny jest dla osób, które otrzymały wcześniej Access Bars®.

- Biomimetryczna Mimikra – Mimikowanie, kopiowanie psychologii i fizjologii innych osób, jest naturalną zdolnością ciała by dopasowywać się do reszty świata. Kopię czyichś zachowań zakleszczamy w swoim ciele i nosimy ze sobą ograniczenia innych ludzi.
Włączając proces rozpuszczania Biomimetrycznej Mimikry uwalniamy się od kopii zachowań innych, które prowadziły nas do cierpienia, bo nie były zgodne z naszą naturą. Robimy w ten sposób przestrzeń by kreować samodzielnie swoje życie, zgodnie ze swoimi pragnieniami, uwarunkowaniami, talentami. Proces dostępny dla osób, które otrzymały wcześniej Access Bars®.

- Uzdrawianie Rekonektywne to energia, która wykracza poza dotychczas znane metody uzdrawiania energetycznego. Łączy i synchronizuje ciało i umysł z wysoką, uzdrawiającą częstotliwością Źródła, niosąc światło i informację tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. Aktywuje i poszerza świadomość. Uruchamia procesy samorealizacji i samoleczenia. Podnosi wibrację, abyśmy mogli żyć w JEDNOŚCI ze wszystkim, a przede wszystkim z sobą samym, swoją doskonałością, z innymi, z naturą. Uzdrowienie to nie tylko pozbycie się cierpienia fizycznego, bólu - to zrozumienie siebie, uzyskanie spokoju i wewnętrznej harmonii. Człowiek świadomy dąży do uzdrowienia holistycznego, do osiągnięcia równowagi na wszystkich płaszczyznach swego jestestwa -fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej.

- Soul Body Fusion jest procesem wspomagającym zdrowie, przywracającym równowagę w naszym ciele i emocjach. SBF to odnawianie i wzmacnianie połączenia między naszą duchowością i fizycznością. Jest dla nas przypomnieniem jak wiele możliwości jest dla nas dostępne gdy jesteśmy w pełni zestrojeni ze swoją duszą i jej z planem.

- Masaż pulsacyjny to prosta, przyjemna i łagodna metoda, która przywraca prawidłowy i swobodny przepływ energii w ciele. Zabieg polega na wprowadzeniu ciała osoby przyjmującej w rytmiczny ruch - kołysanie o określonej częstotliwości i amplitudzie. Mimo, że jest to zabieg bardzo łagodny, działa niezwykle głęboko. Korzyści jakie przynosi to między innymi: głęboki ralaks całego ciała, redukcja stresu, równoważenie pracy obu półkul mózgu, poprawa ruchomości układu kostno-stawowego, uelastycznienie kręgosłupa i złagodzenie jego schorzeń, redukcja napięć, wsparcie prawidłowego przepływu krwi, limfy i płynu mózgowo-rdzeniowego, masaż narządów wewnętrznych, poprawa pracy układu pokarmowego, regulacja pracy jelita grubego. 
Dla komfortu przyjmowania procesu wskazany jest luźny, nie krępujący ciała strój.

- Terapia czaszkowo – krzyżowa to niezwykle delikatna, wspaniale równoważąca forma pracy z całym organizmem, która pracując na rytmie płynu mózgowo rdzeniowego, przywraca jego harmonijne rozprzestrzenianie się pulsacji w ciele. Poprzez delikatny dotyk terapeuta wyczuwając przepływ płynu mózgowo rdzeniowego w układzie czaszkowo-krzyżowym ciała, wpływa na wzmocnienie rytmu tego płynu, wzmacniając tym samym zasoby organizmu oraz różnymi układami terapeutycznymi powoduje przywrócenie równowagi w ciele. Celem terapii jest zmobilizowanie naturalnej zdolności Ciała do powrotu do zdrowia a poza tym: - Wspaniale wycisza i relaksuje; - Równoważy emocje, układ nerwowy, przepływy w ciele; - Zdecydowanie polepsza jakość funkcjonowania organizmu, wzmacnia wewnętrzne zasoby; - Znacząco może wspomóc w wielu dolegliwościach m.in: • bóle i zawroty głowy, migreny, • kłopoty ze wzrokiem i słuchem, • nawracające zapalenia uszu, zapalenia zatok, • nerwobóle, kłopoty z koncentracją, nadpobudliwość, stres, dysleksja • bóle kręgosłupa i pleców, zapalenia korzonków, rwy kulszowej, bolesne napięcia barków, • urazy powypadkowe i wiele innych. ..”Zdrowie nigdy nie ginie, ono skupia nasze doświadczenia …” (R.Becker) Sesja podczas festiwalu trwa ok. 1 h, zalecane wygodne ubranie.

- Masaż Tajski to starożytna technika pracy z ciałem, której celem jest przywrócenie ciału jego wrodzonych zdolności samouzdrawiających. Masaż tajski pracuje z liniami energetycznymi (Sen), które pobudzają różne organy i aktywują swobodny przepływ energii życiowej. Masaż wykonuje się na podłodze, na specjalnym materacu, osoba pozostaje w wygodnych ubraniach. Ta praktyka zawiera w sobie ruchy rozciągające, uciskające (kciukami, rękoma i innymi częściami ciała), oraz ruchy okrężne stawami. Osoba masowana zaproszona jest do totalnej relaksacji i do polaczenia się z oddechem, co umożliwia puszczenie napięć i regenerację. Korzyści, których można się spodziewać po jednej sesji: - puszczenie napiec fizycznych, emocjonalnych i psychicznych - pozbycie się chronicznych boli w stawach, kościach lub mięśniach - przywrócenie organizmowi jego naturalnych zdolności do samoregulacji - poczucie spokoju, ukorzenienia i regeneracji - powrót do naturalnego oddechu - naturalna radość i zaufanie do życia - poczucie bycia w bliskości ze sobą i z innymi.


Jak skorzystać z oferty festiwalu?

Po zapoznaniu się z opisem proponowanych metod, wybierz z harmonogramu proces, który chciałbyś poznać. Dla zapewnienia sobie uczestnictwa, zadzwoń pod nr telefonu 501 301 181 i zarezerwuj godzinę spotkania. Udział w Festiwalu jest bezpłatny!

Harmonogram festiwalu dostępny na naszej stronie: http://www.babskawyspa.pl/437962087

Festiwal realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Szkółki Krzewów Ozdobnych Marka Serdyńskiego, producenta wysokiej jakości Thuji i krzewów ozdobnych. Patronat nad festiwalem objęła elbląska telewizja TRUSO TV.Więcej informacji:
pod nr telefonu: 501 301 181 Agata 
i na stronach:
https://web.facebook.com/serdynskaaccess/

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:


Pozostałe