×

Braniewo: OFPA - Festiwal Dwóch Miast

  • 15.09.2018, 10:41 (aktualizacja 15.09.2018, 10:49)
  • Marta Hajkowicz
Braniewo: OFPA - Festiwal Dwóch Miast Fot. arch. BCK W Festiwalu bierze udział utalentowana wokalnie młodzież z całej Polski. Są też 4 reprezentantki Braniewa.
Międzychód i Braniewo to miasta oddalone od siebie o prawie 400 km., które połączyło wspólne przedsięwzięcie kulturalne: Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej – Festiwal Dwóch Miast. Festiwal ma już 5-letnią historię, po raz pierwszy odbędzie się w dwóch częściach i w dwóch miejscowościach: w Braniewie i w Międzychodzie.

V edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej Międzychód – Braniewo rozpoczęła się w Braniewskim Centrum Kultury w piątek, 14 września.

- Pełen emocji wieczór, podczas którego braniewska publiczność miała okazję podziwiać zdolności wokalne uczestników oraz głosować na wybranego uczestnika, który otrzyma nagrodę: „Laur Braniewskiej Publiczności” – informuje Ewa Żuryło, dyrektorka Braniewskiego Centrum Kultury i inicjatorka połączenia Festiwalu.

Dziś, w sobotę, 15 września o godz. 18: 00  w Braniewskim Centrum Kultury odbędzie się Koncert Galowy Festiwalu.

- Bądźcie z nami, podziwiajcie artystów oraz zobaczcie, kto otrzyma nagrodę Burmistrz miasta Braniewa, Starosty Braniewskiego, Sponsora oraz Laur braniewskiej Publiczności – zachęca Ewa Żuryło.

Wstęp na koncert jest wolny. Gwiazdą wieczoru będzie Joanna Dove z Olsztyna. W Międzychodzie OFPA odbędzie się 29 i 30 września.

 

 

Marta Hajkowicz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe