Awans lekkoatletów do Mistrzostw Polski Młodzików

• 11.09.2018, 14:24
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podopieczni trenera Czesława Nagy z MKS "Truso" wywalczyli awans do Mistrzostw Polski Młodzików, które już za dwa tygodnie odbędą się w Bełchatowie.

Kacper Lewalski został mistrzem makroregionu w biegu na 1000 m. Dominik Rudawski na dystansie 2000 m wywalczył trzecie miejsce. Dwie elbląskie sprinterki w biegu na 100 m otarły się o medal. Julia Bujalska przybiegła na metę na czwartej pozycji, a Oliwia Strugińska zajęła piąte miejsce. Punktowane miejsca wywalczyły także: Patrycja Radzikowska, która była ósma na mecie biegu na dystansie 2000 m oraz biegnąca na 600 m Inez Stefanowicz, która zajęła jedenaste miejsce. Ostatecznie reprezentacja MKS "Truso" na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce w Ciechanowie zdobyła 9 punktów.