Czas na Runmageddon!

  • 3.08.2018, 11:52
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Czas na Runmageddon! nadesłane
Nadszedł już czas, by w stabilne triathlonowe życie wprowadzić świeże tchnienie, podjąć inne wyzwania i zmierzyć się z zupełnie nowymi zadaniami... Słowem przyszedł czas na Runmageddon!

Bogusław Tołwiński z Adamem Ogrodowczykiem zapraszają do wspólnych przygotowań oraz startu w Runmagedonie w Gdańsku 15/16.09.2018.

Zapisz się do Drużyny "Silni Mocą Elbląg" i weź udział w pierwszym treningu w najbliższy poniedziałek 06.08.2018. Zbiórka o 19.00 na Polanie w Bażantarni. Oczywiście weź ubrania na zmianę, będzie mokro! Docelowo poprowadzimy przygotowania do dystansu Rekrut 6km+30 przeszkód  oraz Classic 12km+50 przeszkód- mówią organizatorzy Adam i Bogdan.

 

"Kiedy to w zeszłym roku pierwszy raz wystartowałem w Runmageddonie w Gdańsku wiedziałem już , że to odpowiedni  dla mnie kierunek , że  po 25 latach triathlonu konieczny jest świeży powiew , że to nowy ogień w moich żyłach . Taki wysiłek to zupełnie inne doświadczenie, które inaczej niż triathlon wzmacnia ciało i ducha. Ponadto wspaniałym walorem Runmageddonu jest  współpraca ze sobą często zupełnie obcych osób, które nie bacząc na tempo wyścigu pomagają sobie pokonywać najtrudniejsze przeszkody.  Głównym celem startu jest sprawne "przejście" całego toru, a nie wyścig o kolejność na mecie. Ogromne zróżnicowanie zadań angażuje dosłownie wszystkie  partie mięśniowe, a trudności na wysokościach lub w lodowatej wodzie wystawiają psychikę na niecodzienną próbę. Tu nie wystarczy tylko dobra kondycja i podstawowa sprawność, trzeba mieć silne ręce, brzuch i grzbiet, a przede wszystkim charakter, aby przyzwoicie przetrwać do końca" - dodaje Bogusław Tołwiński.

 

Konieczne jest bardzo dobre ogólne przygotowanie motoryczne, które jest sumą sprawności, siły i wytrzymałości mięśniowej. Trening funkcjonalny należy uzupełniać typowym treningiem siły z ciężarami, a wszystko  finalizować na urządzeniach do Street Workout. Runmageddon jako formułę treningową z czystym sumieniem mogę polecić każdej sportowo aktywnej osobie, aby równomiernie wzmacniać wszystkie partie mięśniowe i kształtować silniejszy charakter -dodaje Adam Ogrodowczyk - trener personalny.
 

Zapraszamy zaawansowanych i początkujących do wspólnego równomiernego treningu.

 

Bardzo proszę o potwierdzenie chęci udziału w treningach poprzez  SMS  601830477 lub e-mail [email protected]

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe