×

Wojewódzki Ośrodek Piłkarski od września w Elblągu

  • 14.02.2018, 12:09 (aktualizacja 14.02.2018 15:46)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
wojewodzki_osrodek_pilkarski_od_wrzesnia_w_elblagu.mp4
Od września 2018 roku w Elblągu w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Agrykola, obok stadionu Olimpii Elbląg będzie działał Wojewódzki Ośrodek Piłkarski.

Najmłodsi elblążanie będą mogli szlifować tu swoje piłkarskie talenty. Ruszyła już wstępna rejestracja chętnych. Do 18 lutego rodzice dzieci marzących o futbolowej karierze lub sami zainteresowani, muszą wypełnić internetową ankietę, dostępną na stronie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Są jednak pewne warunki naboru. Uczeń, który chce uczęszczać do ośrodka przy Agrykoli powinien przynależeć do klubu WMZPN, mieć aktualne badania lekarskie, przejść testy sportowe i oczywiście mieć dobre oceny. 

 

 

 

________________________________________________________________

Zobacz także: Sprintem po starówce z mapą w ręku

 

 

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe