Święty Mikołaj zaprasza na lodowisko Helena

  • 27.11.2017, 08:07 (aktualizacja 27.11.2017 09:30)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - Instagram - Facebook
Święty Mikołaj zaprasza na lodowisko Helena
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny na niezapomniane i pełne wrażeń wydarzenie pod nazwą „ Mikołajki z Media Markt”. W niedzielę, 3 grudnia, elbląskie lodowisko odwiedzi Święty Mikołaj, który dla uczestników wspólnej zabawy przygotował moc atrakcji i niespodzianek.

Przez cały rok czekamy na tej jeden wyjątkowy dzień. Dzień, w którym odwiedzi nas gość specjalny z dalekiej Laponii. Tym gościem jest oczywiście Święty Mikołaj, który na swoich saniach odwiedzi tradycyjnie także elbląskie lodowisko Helena. Z tej okazji w niedzielę, 3 grudnia, zapraszamy całe rodziny na „Mikołajki z Media Markt”. Na wszystkich chętnych czekają zabawy, niespodzianki oraz moc atrakcji.

- Mikołajki to oczywiście czas kojarzony ze świętami i prezentami rozdawanymi przez Świętego Mikołaja - informuje Marek Kucharczyk, z-ca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Tak będzie także w niedzielę na lodowisku Helena, gdzie odbędą się „Mikołajki z Media Markt”. W czasie wspólnej zabawy nie zabraknie konkurencji w których swoimi umiejętnościami będą musiały wykazać się nie tylko dzieci ale także dorośli - twierdzi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Na każdego, kto dołączy do zabawy ze Świętym Mikołajem, będą czekały nagrody i niespodzianki ufundowane przez Media Markt, który jest partnerem naszej akcji. Natomiast odpowiednio dobrana muzyka wprowadzi wszystkich w świąteczny klimat.

W czasie Mikołajek na lodowisku może przebywać ograniczona liczba osób, dlatego też podczas imprezy nie będą uwzględniane karnety miesięczne i ceny ulgowe biletów. Wszyscy, którzy ten dzień chcą spędzić na lodowisku Helena powinni już teraz pomyśleć o zakupie wejściówek

- To będzie kolejna ciekawa impreza zorganizowana na elbląskim lodowisku Helena - uważa Krzysztof Fedak, koordynator Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Podczas półtoragodzinnej zabawy nie zabraknie atrakcji, konkursów i niespodzianek. Należy jednak pamiętać, że ilość uczestników jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane udziałem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji i zakupu wejściówek, by uniknąć stania w kolejkach lub sytuacji w której zabraknie dla kogoś biletu. Impreza odbędzie się dzięki wsparciu sponsorów którymi są: Media Markt, Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki oraz Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku.

„Mikołajki z Media Markt” odbędą się w  niedzielę 3 grudnia o godz. 17.00 na lodowisku Helena. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Wejściówki można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i  piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 12:00 – 17:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy. Rezerwacja biletów i odbiór wejściówek odbywać się będzie do piątku, 1 grudnia, do godz. 18:00. Po tym terminie nieodebrane bilety z rezerwacji trafią do wolnej sprzedaży, która odbywać się będzie w dniu imprezy w kasie lodowiska.

Tekst i fot. MOSiR

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - Instagram - Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe