Nowy przewodniczący Nowoczesnej w Elblągu

  • 5.10.2017, 16:37 (aktualizacja 06.10.2017 06:33)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Nowy przewodniczący Nowoczesnej w Elblągu
Nowoczesna wybrała nowe władze. Przewodniczącym Zarządu wojewódzkiego został Poseł Mirosław Pampuch, a przewodniczącym Koła Elbląg wybrano Cezarego Balbuzę.

Już w najbliższą niedzielę 8 października w okolicach centrów handlowych elblążanie będą mogli spotkać działaczy Nowoczesnej zbierających podpisy osób będących „przeciwnikami  wprowadzenia zakazu handlu w niedzielę". Z kolei w poniedziałek 16 października o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej przy ul. Zacisze 2 odbędzie się wysłuchanie publiczne z udziałem Posła Mirosława Pampucha poświęcone proponowanym przez Prezydenta RP projektom ustawy o Sądzie Najwyższym oraz ustawy o Krajowej Radzie Sadownictwa. Spotkanie to jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych sympatyków Nowoczesnej. W listopadzie 2017 Koło Nowoczesnej Elbląg rozpocznie oficjalnie przygotowania do wyborów samorządowych w 2018 roku.

 

 

Inf. nadesłana

 

_______________________________

Tu Studio Truso TV - Czy Platforma wystawi swojego kandydata na Prezydenta Elbląga?

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe