20 lat minęło jak jeden dzień...

  • 13.03.2014, 13:21
  • Telewizja Elbląska
media-materialy_wideo-2014-marzec-13-archiwalne_wiadomosci
13 marca 1994 roku rozpoczęła nadawanie Telewizja Elbląska, wtedy zwana Vectra El. Zapraszamy na krótką podróż w czasie do wydarzeń, którymi żyło nasze miasto 20 i 15 lat temu...
13 marca 1994 roku rozpoczęła nadawanie Telewizja Elbląska, wtedy zwana Vectra El. Zapraszamy na krótką podróż w czasie do wydarzeń, którymi żyło nasze miasto 20 i 15 lat temu...
Telewizja Elbląska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe