Bestiariusz pomógł niepełnosprawnym dzieciom

  • 26.02.2015, 09:20
  • A. Puzdrowska, T. Sobiech
Bestiariusz pomógł niepełnosprawnym dzieciom

Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez zgromadzenie sióstr św. Jadwigi opiekuje się niepełnosprawnymi dziećmi. Siostry każdego dnia otaczają je wielką troską oraz miłością. Pozyskują również środki na ich leczenie i rehabilitacje.

Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez zgromadzenie sióstr św. Jadwigi opiekuje się niepełnosprawnymi dziećmi. Siostry każdego dnia otaczają je wielką troską oraz miłością. Pozyskują również środki na ich leczenie i rehabilitacje. Jednak mimo starań sióstr dzieciom potrzebna jest pomoc. Dzięki współpracy z fundacją Zbieramy Razem dzieci mają nowy sprzęt do rehabilitacji.

A. Puzdrowska, T. Sobiech
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe