Elbląg/Pasłęk: Zaginął Krzysztof Żukowski z Borzynowa pod Pasłękiem! [aktualizacja]

  • 8.08.2017, 17:28 (aktualizacja 11.08.2017 15:41)
  • Truso.tv | www.truso.tv | Elbląg
Elbląg/Pasłęk: Zaginął Krzysztof Żukowski z Borzynowa pod Pasłękiem! [aktualizacja] fot. nadesłane
Elbląscy i pasłęccy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego mężczyzny, który w dniu 06.08.2017r. około godziny 10.00 wyszedł z domu w miejscowości Borzynowo (gm. Pasłęk) i do chwili obecnej do niego nie powrócił, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze sprawdzili placówki opiekuńcze, szpitale, dworce, patrolowali teren gm. Pasłęk i Elbląga. Niestety te działania nie przyniosły rezultatu.

AKTUALIZACJA:

ELBLĄSKA POLICJA ODWOŁAŁA KOMUNIKAT ZA ZAGINIONYM

 

Zaginiony to:

Krzysztof Żukowski lat 30

Rysopis:

wzrost - 160cm, waga - 60kg, sylwetka - szczupła, włosy - ciemne, kolor oczu - niebieskie, twarz - owalna, uszy - normalne, nos - prosty, uzębienie - pełne.  

Ubrany:

Niebieskie spodnie materiałowe - robocze z kieszeniami na udach, czarne buty robocze z zabezpieczeniem na palce do kostki sznurowane, bluza z kapturem ciemnoniebieska z napisem koloru białego

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby poszukiwanej o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 55 249 99 00.

Wszelkie informacje zmierzające do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego można również podawać anonimowo za pomocą linku znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl).

 

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Truso.tv | www.truso.tv | Elbląg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe