Elbląg: Ukradłem rower bo? ugryzł mnie wąż i musiałem szybko dostać się do szpitala

  • 14.06.2017, 15:06 (aktualizacja 14.06.2017 15:12)
  • Truso TV | www.truso.tv | Elbląg
Elbląg: Ukradłem rower bo? ugryzł mnie wąż i musiałem szybko dostać się do szpitala fot. KMP w Elblągu

Interwencja miała miejsce dzisiaj (14 czerwca), około 3.00 w dyspozytorni karetek na ulicy Orzeszkowej w Elblągu. Tam pracownikowi dyżurki został skradziony rower górski o wartości 1500 zł. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca może przybywać z kolei w szpitalu wojewódzkim. Nie mylili się. W poczekalni zastali 34-latka, a pod szpitalem skradziony rower. Mężczyzna tłumaczył się, że ugryzł go w nogę wąż i szybko potrzebował dostać się do lekarza. Oczywiście jego alibi zostało sprawdzone i nie 
można było mówić o żadnym ukąszeniu przez gada. Mężczyzna był tak zdeterminowany i przekonany o swojej racji, że policjanci podjęli decyzje o tym, żeby przewieźć go na badania do szpitala psychiatrycznego. Tam zostanie zdiagnozowany i wówczas śledczy podejmą decyzje o jego dalszym losie. 
Policjanci z Elbląga w ubiegłym roku prowadzili jego sprawę, która zakończyła się aktem oskarżenia. Ona też była nietypowa. 34-latek był podejrzany o zniszczenie szlabanu parkingowego, który został wyrwany. Mężczyzna wszedł z nim do sklepu spożywczego, w którym nie chciano mu wcześniej sprzedać alkoholu. Najprawdopodobniej chciał go wymieć na trunki wysokoprocentowe. Wówczas na miejsce została wezwana policja.
Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia. Najpierw jednak zostanie zbadana poczytalność zatrzymanego

Autor: Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Home Staging - nowa usługa w Elblągu
Home Staging - nowa usługa w Elblągu
Home Staging - nowa usługa w Elblągu
Truso TV | www.truso.tv | Elbląg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe